Představujeme

Nové prostory k Podnikání – průmyslový areál Motlovna nabízí vše potřebné i pro váš podnik

7

V letošním roce jsme si pro vás připravili jednu žhavou novinku. Hledáte-li nové prostory pro své sídlo či podnikání, tak tady jste na správném místě.

Pronájem nebo prodej, najdeme tu správnou variantu i pro vás

Exkluzivně nabízíme pronájem průmyslového areálu, který se nachází v okrajové části obce Doksy ve Středočeském kraji. V areálu postupně vznikne až 5 průmyslových hal, spojených vnitroareálovou komunikací se dvěma vjezdy. Mezi jednotlivými objekty je navržen systém vodních nádrží pro retenci dešťové vody a zvlhčování prostředí s pozitivním vlivem na prašnost v areálu a jeho okolí. V areálu je také plánováno doplnění prostředí o stromy a popínavé rostliny na fasádách. A právě 3 z těchto navrhovaných hal nyní můžou sloužit právě vám. Průmyslový areál a haly nabízíme primárně k pronájmu a veškeré stavební práce pro vás rádi zajistíme. Pro případné zájemce a investory je však připravena i varianta s možností prodeje celého areálu i s povolením pro územní rozhodnutí.

Parkování, zázemí i zeleň jsou samozřejmostí

Haly jsou primárně určeny ke skladování a lehké průmyslové výrobě. Při jejich návrhu jsme tak mysleli  především na variabilitu a funkční využití. V objektech A a B je umístěno podzemní parkování pro osobní vozy a dodávky. Tyto haly jsou navrženy jako montovaný sloupcový systém z prefabrikovaných železobetonových dílců. Skladové haly disponují výškou 8 metrů a podle požadavků klienta je možné je rozdělit ať už pro vlastní potřeby, nebo možnost nabídnutí ostatních sekcí jinému klientovi. Každá z těchto sekcí je pak schopna být autonomní jednotkou přizpůsobenou ke skladování či fungování samostatných výrobních celků.

A co když se Váš tým ještě rozroste?

I na takovou variantu jsme mysleli a tak je možné halu A,B i C na základě přání klienta doplnit o vestavné patro. Můžete tak navýšit užitnou plochu objektu či sekce až na dvojnásobnou velikost své původní plochy.

Hledáte-li to správné místo pro své podnikání, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme více informací.

Fotky z akce

Průmyslový areál – haly Motlovna

7