Spolupráce

Dundee Jam v KOSTKA stavu

7

V letošním roce jsme si pro Vás v KOSTKA stavu připravili jednu speciální novinku. Navázání spolupráce s místním legendárním klubem Dundee Jam Music Club & Restaurant.

Na co se můžete těšit

Dundee Jam navíc letos oslaví svůj již 25. ročník a tak se v průběhu oslav můžete mimo jiné těšit hned na 5 unikátních výročních koncertů, které vám ve spolupráci s klubem přinášíme.

  • 28/2 Radůza s kapelou
  • 27/4 Dan Bárta a Illustratosphere
  • 5/10 Dan Bárta 5P + Jan Hrubý „75“ Band
  • 24/11 Tata Bojs
  • 13/12 Bratři Ebenové

Dundee Jam

Již 25 let pro vás pořádá koncerty, které mají díky originálnímu prostředí svou jedinečnou atmosféru. Prolínají se zde kapely žánru od rock, blues, jazz přes alternativu až po keltskou hudbu, ale i punk či folk. Své místo zde však najdou i místní kapely, které se v klubu mohou společně setkávat. Mimo koncertů ze zde ale můžete těšit i na DJˇs párty aj.

Kulturou to neskončí

Tato spolupráce je i pro naši společnost KOSTKA stav s.r.o. úplnou novinkou, již nyní se ale nemůžeme dočkat kam až nás společné cesty povedou. Nemusíte se však obávat, i nadále se budeme věnovat projektům na podporu kultury a vzdělávání našich budoucích generací, nebo třeba také sportovním akcím a místním událostem.