KOSTKA stav s.r.o.

Kariéra

7

Stavbyvedoucí

Společnost KOSTKA stav s.r.o. se sídlem v Družci právě rozšiřuje svůj tým.

Pro realizaci staveb v Praze a Středočeském kraji hledáme aktuálně zkušené stavbyvedoucí, kteří se na těchto stavbách budou podílet.

Co u nás budete na této pozici dělat:

  • vedení stavby
  • tvorba prostavěnosti a stavebního deníku
  • kontrola dodržování BOZP a PO
  • kontrola kvality prováděných prací
  • řízení a přejímání prací subdodavatelů
  • kontrola plnění harmonogramu
  • komunikace s investorem, TDI, projektantem a koordinátorem BOZP a PO
  • fotodokumentace stavby
  • podklady pro fakturace, předání a převzetí díla investorem

Co potřebujete znát a umět:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • zkušenosti s vedením staveb
  • organizační, řídící a komunikační schopnosti
  • orientace na cíl, samostatnost a flexibilita
  • autorizace výhodou
  • znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího podmínkou

Co vám můžeme nabídnout:

  • jsme stabilní a stále rostoucí společnost
  • můžete se podílet na zajímavých zakázkách a projektech
  • kurzy a školení pro váš profesním růst
  • benefity – služební automobil, telefon s firemním tarifem a notebook i k soukromým účelům
  • přátelská atmosféra
  • adekvátní finanční ohodnocení, bonusy
  • Možnost práce na HPP/DPP/IČO

Pokud by se vám líbilo pracovat v naší společnosti, budeme rádi, když nám pošlete váš strukturovaný životopis nebo zavoláte.

Kontaktní informace:

Pavel Tomáš

+420 777 776 748

pavel.tomas@ kostkastav.cz

Technik inženýrských sítí/montér/ucelený realizační tým

Společnost KOSTKA stav s.r.o. se sídlem v Družci přijme nového zaměstnance na pozici technik inženýrských sítí/montér,  případně i ucelený realizační tým. Máte technické myšlení, zkušenosti v oboru a rád/a za sebe necháte mluvit výsledky, nebo jste technik inženýrských sítí a máte vlastní tým spolupracovníků? Tak hledáme právě Vás, neváhejte nás kontaktovat.

Náplň práce:

  • Komplexní provedení inženýrských sítí v rámci svěřených zakázek (voda a kanalizace)
  • Zajištění přípravy staveniště
  • Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
  • Odpovědnost za svěřené úkoly v rámci vykonávané pracovní pozice v požadovaném termínu a kvalitě
  • Koordinace s dalšími spolupracovníky na stavbě

Požadujeme:

  • Znalost a orientaci v technických podkladech
  • Vzdělání ve stavebním oboru výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Technické myšlení, organizační dovednosti, samostatnost a flexibilitu
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Práci v rychle se rozvíjející společnosti s možností kariérního růstu
  • Práci v mladém a přátelském kolektivu
  • Práci s technikou a nástroji dle nejnovějších trendů v oboru
  • Individuální přístup
  • Bonusy a benefity
  • Služební automobil
  • Mobilní telefon s firemním tarifem i k soukromým účelům
  • Systém zapracování s navýšením mzdy až o 30% po zkušební době
  • Zajímavé finanční ohodnocení

V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis na adresu: info@kostkastav.cz