KOSTKA stav s.r.o.

O nás

7

Firma KOSTKA stav s.r.o. byla založena v roce 2016. Nabízíme mnoho různorodých stavebních činností, které se opírají o dlouholeté zkušenosti naší partnerské stavební společnosti Josef Kostka, kterou založil Josef Kostka v roce 1997.

​Naše společnost se zabývá rekonstrukcemi pozemních staveb, prováděním pozemních staveb i jejich odstraňováním. Dále se zaměřujeme na speciální stavební činnosti jako jsou sanace zdiva proti vlhkosti, mechanické podřezávání zdiva, injektáže zdiva, jádrové vrtání, diamantové lanové řezání, hydroizolace, sanace betonu.

KOSTKA stav s.r.o.

Historie
společnosti

7
]

Josef Kostka

V roce 1997 založení partnerské firmy Josef Kostka se kterou úzce spolupracujeme.
1997
]

Založení firmy

V roce 2016 vznikla naše společnost KOSTKA stav s.r.o., která se zabývá rekonstrukcemi pozemních staveb, prováděním pozemních staveb i jejich odstraňováním. Dále se zaměřujeme na speciální stavební činnosti jako jsou sanace zdiva proti vlhkosti, mechanické podřezávání zdiva, injektáže zdiva, jádrové vrtání, diamantové lanové řezání, hydroizolace, sanace betonu.
2016
]

Členství v České společnosti odvlhčování staveb

Směřujeme k tomu, abychom svou práci dělali řádně a s profesionály, proto se naše společnost stala řádným členem České společnosti odvlhčování staveb pod záštitou Českého svazu stavebních inženýrů.
2016
]

Certifikace odborné způsobilosti

Ve snaze držet trend s moderními technologiemi zajistila naše společnost zaměstnancům certifikaci odborné způsobilosti k aplikaci Carbo systému a tímto krokem získala naše společnost plnou odbornou způsobilost k aplikaci Carbo systému (aplikace CFRP lamel, tkanin a uhlíkových tyčí).

2019

KOSTKA stav s.r.o.

Certifikace ISO
a certifikáty

7