Podporujeme

I letos jsme zavítali do kladenské čtvrti Podprůhon

7

Již v loňském roce jsme avizovali propojení naší společnosti KOSTKA stav s.r.o. s Kladenskými Dvorky a to hned při příležitosti unikátního jubilejního 40.ročníku. A ani letos jsme tento proslulý open air festival, pořádaný spolkem Podprůhon, nemohli vynechat.

Proč právě Kladenské Dvorky?

Tuto otázku si možná mnozí z vás položili a odpověď na ni je velmi jednoduchá. Je to prostě srdcová záležitost! Kladenské Dvorky jsou především akcí založenou na nadšení výtvarníků bez ohledu na profesionalitu či zvučná jména. Majitelé dvorků každoročně umožňují jejich prezentaci a otevřou své dvorky i zahrady pro vstup široké veřejnosti. A my v KOSTKA stavu si velmi ceníme velkého úsilí, píle a lásky se kterou každoročně všichni zůčastnění tento festival pořádají. Když k tomu ještě přidáte kouzlo křivolatých uliček staré hornické čtvrti Kladno – Podprůhon, dá to vzniknou nezapomenutelné atmosféře, kterou si prostě nechcete nechat ujít.

Dvorky letos oslaví již 41.ročník

Letošní festival s názvem „Klíč“ je již 41.ročníkem Dvorků a tak pokud snad ještě neznáte Dvorky, neváhejte a vyrazte společně s námi za trochou té kultury. Díky bohatému doprovodnému programu se zde rozhodně nudit nebudou návštěvníci všech věkových kategorií, včetně těch nejmenších.

Fotky z akce

Kladenské Dvorky

7