Podporujeme

MČR v discgolfu 2023

7

V Discgolfu nacházíme sport, který nás nadchnul a který jsme se rozhodli již v minulých letech aktivně podporovat. Proto není divu, že jsme s radostí přijali i letošní pozvání k účasti na Mistrovství České republiky v kategoriích MPO (muži), FPO (ženy) a MJ18 (junioři). Hrálo se na novém 18-jamkovém hřišti v pražských Běchovicích o druhém zářijovém víkendu. KOSTKA stav se stal hlavním partnerem tohoto mimořádně úspěšného mistrovství.

Nové hřiště překvapilo

Mistrovství České republiky bylo nejen sportovním kláním, ale i událostí, která přilákala mnoho diváků a fanoušků discgolfu. Hřiště v Běchovicích svou náročností představovalo skvělou výzvu pro všechny hráče a tak tři dny plné discgolfu přinesly mnoho vzrušení, kvalitních sportovních výkonů i dechberoucí podívané.

Vítězilo odhodlání a dovednosti

V hlavní kategorii MPO obhájil titul Bohdan Bílek. V kategorii FPO triumfovala a titul obhájila Nikol Moravcová a mezi juniory slavil vítězství Ondřej Feix. Tito špičkoví sportovci nás nadchli především svými dovednostmi a odhodláním.

Lepší zítřky

Z perspektivy našeho partnerství bylo Mistrovství České republiky skvělým zážitkem. Nadšení diváků i samotných hráčů bylo nesmírné. Propagace partnerů byla na výjimečně vysoké úrovni, což představuje nový standard pro český discgolf.

Děkujeme

Jsme hrdí, že jsme v roli hlavního partnera mohli podpořit tuto mimořádně úspěšnou událost a těšíme se na budoucí spolupráci s tímto krásným a rychle rostoucím sportem.

Fotky z akce

MČR v discgolfu 2023