Představujeme

Mobilní čelisťový drtič Sandvik QJ241

7

Vraťme se teď spolu ještě malinko do minulosti a to na konec loňského roku 2022, kdy k nám do společnosti KOSTKA stav s.r.o. zavítala již dlouho očekávaná novinka. Mobilní čelisťový drtič Sandvik QJ241, který se nám i díky podpoře EU a dotačního programu podařilo získat, je pro naši společnost opravdovým pomocníkem.

Pojďme si teď jeho přednosti trochu více přiblížit

Kompaktní a vysoce výkonný, i tak by se dal mobilní čelisťový drtič Sandvik nazvat. Díky nízkým provozním nákladům a maximální produktivitě dosahuje drtič působivé výrobní rychlosti s vynikajícími redukčními poměry. Disponuje výkonnou čelistí o rozměrech 1000x650mm s hydraulickým nastavením CSS, reverzibilní čelistí pro uvolnění zablokování a automatickým centrálním mazacím systémem pro zkrácení doby údržby a tak šetří nejen náš čas, ale i provozní náklady.

Ekologický?

Zní to trochu jako klišé, ale je tomu opravdu tak. Tento model je poháněn výkonným a spolehlivým motorem CAT o výkonu 168kw/225k, který navíc splňuje emisní normy pro menší spotřebu paliva a snižuje tak emise až o 45% pro nižší uhlíkovou stopu. Jeho největší předností je ovšem proces recyklace, díky kterému se snižuje spotřeba nerostných surovin potřebných při stavbách a současně se tím také snižuje nutnost ukládání velkého množství sutě na skládkách. Díky drtiči, tak spolehlivě dokážeme redukovat a recyklovat stavební suť, což šetří nejen naše náklady, ale i životní prostředí.

Plníme si sny i cíle

A protože jedním z našich cílů je být nejen produktivnější, ale i být lepším sousedem pro své okolí i životní prostředí u drtiče rozhodně nekončíme. Máme pro vás nachystanou ještě jednu očekávanou novinku, ale o té si povíme až někdy příště.

Fotky z akce

Mobilní čelisťový drtič Sandvik QJ241

7