Kultura, sport, vzdělávání

Co se loni přihodilo?

7

Mnohým z vás jistě neuniklo, že naše společnost KOSTKA stav s.r.o. v roce 2022 rozhodně nezahálela. A nejen naše zakázky jsou toho příkladem. V loňském roce jsme pro nás již tradičně a samozřejmě podpořili stávající spolupráce, ale podařilo se nám navázat i několik nových v oblasti kultury sportu i vzdělávání.

A že nevíte jaké to jsou? Pojďme se na ně teď podívat trochu podrobněji.

Sport

Ke sportu máme v naší společnosti velmi blízký vztah a to nejen proto, že mnoho z našich kolegů patří mezi aktivní i nadšené sportovce. A tak asi nikoho nepřekvapí, že i v loňském roce jsme podpořili hned několik sportovních akcí, ale i sportovce na všech výkonnostních úrovních.

ME V DISCGOLFU, které se konalo v roce 2021 a jehož jsme byli hlavním partnerem, bylo také naším prvním krokem k užší spolupráci s ČADG. Následující rok 2022 jsme se pak již stali hrdým hlavním partnerem nejvyšší discgolfové soutěže, která nesla i naše jméno – KOSTKA stav Czech Discgolf tour. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci. A všem v ČADG přejeme „ať to lítá.“

Opomenout však nemůžeme ani fotbal, který již mnoho let aktivně podporujeme. A tak i v loňském roce jsme již tradičně podpořili naši dlouhodobou spolupráci s fotbalovými kluby SK Družec a SK Doksy.

Těm z vás, kteří sledujete oblast bojových sportů, určitě neunikla ani naše spolupráce s vrcholovým sportovcem, jehož jméno rezonuje nejedním českým boxerským ringem. Řeč není o nikom jiném, než o Karel Hořejšek, jednoho z nejlepších českých profesionálních boxerů. Jednička v česku ve své váze se loni po roční pauze vrátil zpět do ringu a naše společnost KOSTKA stav s.r.o. u toho samozřejmě nemohla chybět a je nám ctí podporovat takto skvělého profesionála.

V roce 2022 jsme také navázali novou spolupráci s Kladenským florbalovým klubem Berani Kladno. Sami jsme moc zvědaví, kam se naše spolupráce s tímto mladým dynamickým týmem posune.

Všem sportovcům bychom tak rádi poděkovali za projevenou důvěru a popřáli jim mnoho sportovních i osobních úspěchů do dalších let.

Kulturní akce

Ani v kultuře ale nemohla naše podpora chybět a tak jsme se v předcházejícím roce účastnili hned několika akcí v našem blízkém okolí. Jednou z nich je již tradičně Auto moto veteráni Bucek, jejíž jsme již dlouholetým hlavním partnerem. Naše společnost také úzce spolupracuje s naší rodnou obcí Družec, kde jsme se v roce 2022 podíleli např. na akcích Bubáci ve Druži“ „Vítání prázdnin v obci Družec aj. Zapomenout ale nemůžeme ani na 9. ročník Military day v Brandýsku.

V uplynulém roce jsme ale navázali i nové spolupráce, kde jsme se rozhodli podpořit nemalý „Středočeský folklorní festival“, ale také i velmi známé a oblíbené Kladenské dvorky, kde naše společnost zajišťovala technické zázemí.

Máme velkou radost, že zájem o kulturní dění v našem okolí stále roste a proto jsme se také rozhodli rozšířit naše působení i pro letošní rok 2023. Již velmi brzy vám k tomu povíme detailnější podrobnosti, ale už teď vám můžeme slíbit, že se určitě máte na co těšit.

Vzdělávání

Všichni nám dáte určitě za pravdu, když řekneme, že kvalitní předškolní vzdělávání je základ. A protože jsme si dobře vědomi toho, že bez kvalitních základů to nejde, rozhodli jsme se od loňského roku 2022 navázat také dlouhodobou spolupráci s lesní školkou LK Budka.

Nejen proto, že mnoho z našich kolegů a zaměstnanců má doma malé děti jsme si vědomi toho, jak důležité, ale zároveň složité je v dnešní době najít našim dětem kvalitní a dostupné předškolní vzdělávání. Zároveň jsou nám lesní školky svým fungováním a principem velmi blízké a tak nám tato spolupráce dává o to větší smyl.

Děkujeme za projevenou důvěru a těší nás, že takto můžeme podpořit i naše nejmenší a rozvoj další generace.

Jsme hrdým partnerem KOSTKA stav Czech Discgol Tour

Bubáci ve Družci

Florbalový tým Berani Kladno

Nejvyšší discgolfová soutěž – Turnaj v Moravském krumlově

Kladenské dvorky

9. ročník Military day v Brandýsku

Karel Hořejšek

Auto moto veteráni Bucek

27. Středočeský folklórní festival

ME v Discgolfu na Konopišti