Podporujeme

Podpora komunitního života v obci Družec

7

Stejně jako každý rok i mezi naše letošní cíle patří nejen rozšiřovat a rozvíjet naši společnost KOSTKA stav s.r.o., ale i vyjádření podpory komunitního života v naší rodné obci Družec. A letošní ročník skýtá hned několik novinek.

Festival družeckých muzikantů

Jedinečný dvoudenní koncert plný hudby, zábavy, občerstvení a skvělých lidí, kterého jsme se jako sponzor zúčastnili, se konal hned první zářijový víkend. Návštěvníci si tak plnými doušky mohli užít spoustu skvělé muziky a muzikantů jakými jsou např. Olga Lounová, ABBA Revival, Tichá dohoda, skupina Paradoksy a další. Rozhodně můžeme říci, že bylo co poslouchat!😊

Vítání prázdnin

Každoročně pořádaná akce zaměřená především na ty nejmenší účastníky ze Družce a širokého okolí. Pro účastníky bylo připraveno hned několik pestrých a zajímavých soutěžních stanovišť s odměnami, malování na obličej, střelba se vzduchovky, střelba z vodního děla, dřevěný kolotoč, ale třeba také kreativní dílnička, kde si děti mohly vyrobit něco ze dřeva a pomalovat trička. Velkému úspěchu se také těšila zejména letošní novinka bubble fotbal. Nejen děti pak pomohla roztančit kapela Funny Ukulele Band.

Developerský projekt – rezidence Lipová

V obci Družec podporujeme nejen rozvoj kultury a sportu, ale věnujeme se i podpoře a rozvoji obce v oblasti bydlení. A tento náš vlastní developerský projekt sesterské společnosti je toho pravým důkazem. V letošním roce se rozrostla nejen naše společnost, ale s naší pomocí i obec Družec a to hned o 9 stavebních parcel v lukrativní lokalitě na samém konci obce na dosah přírody. A tak není divu, že z takových společných úspěchů máme ohromnou radost.

Družecká osmička 2023

V letošním roce jsme také nově podpořili již druhý ročník osmikilometrového maratonu s názvem Bernard družecká osmička. Maratonu se zúčastnili nejen místní vášniví běžci, ale také sportovní nadšenci ze širokého okolí. Chybět ale nemohli ani dětské závody a spousta zábavy, skvělého občerstvení a cen. Všichni účastníci podali doslova dechberoucí výkony a my jim gratulujeme a děkujeme za skvělou akci.

Děkujeme

Nezbývá než poděkovat všem obyvatelům, zastupitelům, partnerům i zaměstnancům za projevenou důvěru, vstřícnost a spolupráci v letošním roce. Bez vás by to nešlo. Rozhodně ale nekončíme a těšit se od nás ještě můžete na spoustu zajímavých projektů a akcí i v příštích letech.

Fotky z akce

Podpora komunitního života v obci Družec

7