Podporujeme

Podzim v KOSTKA stavu

7

I když letní počasí se již dávno uchýlilo ke svému konci, my v KOSTKA stav s.r.o. rozhodně nekončíme! S počátkem podzimu jsme započali hned několik nových zakázek a o některé z nich se s vámi nyní podělíme.

Jednou z významných zakázek tohoto podzimu je rozhodně výstavba základů a haly (montováno HalyComp s.r.o.), pro gen. dodavatele společnost STRABAG a.s., která bude následně sloužit jako základna pro vstup do podzemí a následné hloubení nové a dlouho očekáváné trasy metra D. Významné práce jsme také započali pro Ministerstvo vnitra ČR v Praze, gen. dodavatele OHLA ŽS a.s. a EDIKT a.s., kde bude probíhat kompletní rekonstrukce budovy objektu ministerstva za bezmála 90 mil. Kč

Opomenout určitě nemůžeme ani náš vlastní developerský projekt s názvem Rezidence Lipová nacházející se přímo v naší rodné obci Družec. Tento projekt přináší nejen naší společnosti, ale také celé obci a širokému okolí nové možnosti a do budoucna spoustu unikátního prostoru k poklidnému rodinnému bydlení. Za zmínku však stojí i jiné zakázky, jako je např. Optika Kladno, kde se nyní připravujeme na kompletní rekonstrukci a nástavbu bytového domu s komerčními prostory, nebo položení nových inženýrských sítí a zhotovení komunikace v obci Dolín u Slaného pro budoucí zástavbu. Kompletní stržení a zhotovení nových budov bude součástí prováděných prací pro MŠ Motyčín Kladno, kde bývalé prostory školky již nesplňují zákonné normy pro provoz, vzhledem k vysokému podílu azbestu ve stěnách objektu. V neposlední řadě jsme si pro vás nachystali také kompletní rekonstrukci menší bytové jednotky nacházející se v Praze, nebo výstavbu základů a skladovací haly Sokol Praha Libeň.

Pokud vás však zajímají nejen naše nové zakázky, můžete se také podívat do naší sekce referencí, kde naleznete podrobnosti k vybraných ukončených zakázkách, které naše společnost realizovala.

A aby Vám už žádná z našich novinek neunikla, sledujte nás také na našich sociálních sítích.

fotky z akce

Podzim v KOSTKA stavu

7