Představujeme

Nováček v týmu jménem ANACONDA

7

Nemusíte se obávat, nebudeme vám zde vyprávět o našich domácích mazlíčcích. Namísto toho Vám povíme pár zajímavostí o jednom z našich nejnovějších přírůstků, mobilním pásovém třídiči ANACONDA DF410. A stejně jako již nedávno zmiňovaný drtič SANDVIK QJ241 se nám i tento model podařilo pořídit hlavně díky podpoře EU a dotačního programu.

Technická data

Model ANACONDA DF410 je rozhodně jedním z nejkompaktnějších a nejspolehlivějších třídičů na trhu. I s hmotností 15,6t se však jedná spíše o drobečka mezi svými kolegy, velikost však plně vykompenzuje svým dechberoucím výkonem. ANACONDA zvládne spolehlivě roztřídit až 250 tun materiálu za hodinu a je vhodný zejména pro třídění stavebního a demoličního odpadu, drceného kameniva, zeminy, kompostu, štěrku, písku a uhlí. Je také schopen třídit až 3 frakce najednou s plně nastavitelnou rychlostí podávání. Zároveň ale i s palivovou nádrží na 260 l paliva má model DF410 velmi nízkou spotřebu PHM a to hlavně díky pokročilému hydraulickému systému. Navíc jeho nízká hlučnost umožnuje využití i v blízkosti zástavby a tak může zdobit třeba i vaši zahradu.

A co bude dál?

Model ANACONDA je pro naši společnost rozhodně velkým pomocníkem a skvěle tak doplnil náš tým v boji proti přetěžování životního prostředí a plýtvání stavebními materiály. Není tak divu, že ho rozhodně nenecháme dlouho zahálet a jeho výkon plánujeme využít za pomoci již pořízeného drtiče SANDVIK zcela naplno.

Fotky z akce

Mobilní pásový třídič ANACONDA DF410

7