Reference

Tělocvična
Družec

7

Název akce: Tělocvična Družec
Číslo zakázky: 920
Kategorie: Rekonstrukce, Demolice, Novostavby
Místo: Družec
Zahájení: květen 2019
Dokončení: březen 2020
Investor: Obec Družec

Popis realizace:

Naší společností KOSTKA stav s.r.o. byla provedena demolice stávajícího objektu a následně výstavba nové sportovní haly v obci Družec.

Ve velkém sálu byla položena speciální sportovní odpružená podlaha, stěny sálu jsou obloženy dřevěnými deskami, na stropní konstrukci byl aplikován akustický podhled a na oknech proběhla instalace ochranných sítí pro maximální bezpečnost všech návštěvníků. v Hale nechybí ani sportovní prvky jako je volejbalová síť, šplhací tyč a basketbalové koše. V budově se nachází také mimo velkého sálu i šatna a sociální zařízení. Raritou stavby je druh krovu – stojatá lavice, která se již u novostaveb běžně nevyužívá. V rámci stavby byla provedena také úprava zahrady pro přilehlou mateřskou školku, která byla osazena 12m³ nádrží pro sběr dešťových vod s propojením pro závlahu zahrady a dopouštění vrtem na vodu.

Tato sportovní hala je významným krokem k vedení místních školáků a školaček ke sportu a zdravému životnímu stylu a nás velmi těší, že jsme mohli být součástí tohoto rozvoje přímo v naší rodné obci.

bazén kolovraty

Reference

Fotky z realizace

7