naše služby

kostka stav
nabízí

7

Rekonstrukce

Provádíme celkové rekonstrukce domů, bytů i průmyslových objektů. Kromě samotné stavební rekonstrukce a navazujících dokončovacích prací vyřídíme také stavební povolení nebo ohlášení, připravíme stavební projektovou dokumentaci, statické posouzení a potřebné revize.

Inženýrské sítě

Provádíme kompletní výstavbu inženýrských sítí pro rozvody energetické a vodohospodářské infrastruktury. Výstavba zahrnuje výkopové práce, pokládku potrubí, napojení na stávající rozvodovou síť, tlakové zkoušky těsnosti, značení vedených rozvodů včetně finálních terénních úprav.

Novostavby

Nabízíme bohaté zkušenosti s výstavbou novostaveb. Zajistíme kompletní dokumentaci, spolupráci s vaším projektantem či vám zajistíme našeho projektanta. Doporučíme vám úpravy, které vás uchrání před nechtěnými výdaji v budoucnu.

Komunikace

Výstavba komunikací je nedílnou součástí naší činnosti, ať už se jedná o silnice, chodníky, technické komunikace můžete využít našich dlouholetých zkušeností. Základem naší práce je důsledná analýza podkladů a předložení návrhů řešení. Vždy bereme v potaz i dopad na okolní prostředí.

Sanace staveb

Nabízíme Vám naše zkušenosti s prováděním sanací objektů a s komplexním řešením vlhkostních projevů. Odstraníme poškozenou omítku, kterou nahradíme sanační omítkou, zajistíme drenáže a injektáže zdiva ať už krémové, silikonové či bitumenové.

Demolice

Kompletní zajištění demolice objektů, bourání betonu, kamene či asfaltu je naší specialitou. Samozřejmostí je roztřídění odpadu za účelem recyklace a zajištění odvozu odpadu včetně možnosti vyrovnání terénu po demolici a zajištění zemních prací.

Projekční činnost

Zajišťujeme komplexní vypracování projektové dokumentace od návrhu stavby, přes zpracování dokumentace včetně architektonické studie pro územní a stavební řízení, realizaci staveb, až po zpracování dokumentace skutečného provedení stavby pro kolaudační řízení.

Autodoprava

K dispozici je vám náš rozsáhlý vozový park, díky kterému vám zajistíme převoz libovolného nákladu. Ať už potřebujete převézt drobné vybavení až po těžkou stavební techniku jsme tu pro vás. Samozřejmostí je i zajištění přepravy nadrozměrných nákladů.

Diamantové řezání a vrtání

Vrtání provádíme ve všech stavebních materiálech, zejména v betonových a železobetonových konstrukcích, v kameni, cihlách. Řezání provádíme také ve všech typech stavebních materiálů. Nabízíme řezání vodorovných konstrukcí a stěnách. Vzniknou vám tak velmi přesné otvory bez nutnosti dalších stavebních úprav.

Zemní práce

Díky širokému spektrum strojů nabízíme kompletní zemní a výkopové práce zahrnující výkopy veškerých inženýrských sítí, vody, plynu i kanalizace. Dále nabízíme hloubení bazénů, základů rodinných domů, úpravy zahrad či terénu.

napište nám

zaujala vás
naše nabídka

7

14 + 15 =