Podporujeme

Vyrazili jsme s veterány na Bucek

7

Podpora auto moto veteránů Bucek naší společností KOSTKA stav .s.r.o. není žádnou novinkou. Jak již mnozí jistě vědí, veterány podporujeme již od samého počátku jejich vzniku v roce 2017.  A tak stejně jako název akce naznačuje i my bychom se mohli nazvat tzv. veterány akce, tentokrát však ve znamení podpory a spolupráce.

Organizace je každým rokem náročnější

A není se čemu divit. Stejně jako naše společnost se neustále vyvíjí a naše zakázky narůstají na objemu i veteránů každým rokem přibývá. Meziroční nárůst se pohybuje okolo 20 vozidel a tak jsme letos mohli shlédnout přes 250 unikátních vozidel a motocyklů všech kategorií. Ukáznit pak všechny tyto koňské síly dalo zabrat nejen organizátorům, ale i samotným účinkujícím.

Na 6. ročník zavítal i Elvis Presley

Každoročně se na této unikátní akci můžete těšit nejen na skvělá auta a jejich spanilou jízdu. Součástí akce je i bohatý doprovodný program. Letošní ročník navštívil i Elvis Presley v podání Jakuba Machuldy, ale třeba také skupina Agnes, Michal Šindelář s kapelou, Emanuel Gott a Milan Devinne. Proběhla také módní retro přehlídka, taneční vystoupení skupiny Veteráni, taneční zábava skupiny Amík a Tomgrass a připraveny byly také soutěže pro děti i dospělé. Letošní ročník byl opravdu silný a nás velmi těší, že jsme opět mohli být součástí a svou podporu jistě vyjádříme i v dalších ročnících.

Fotky z akce

Auto moto veteráni Bucek

7